۰۷ شهریور ماه ۱۳۹۸
مهلت ثبت نام در رویداد به پایان رسیده است
میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی
یک روز هیجان‌انگیز و به‌یادماندنی از ۸ صبح تا ۸ شب، سخنرانان با تجربه و جوان همراه با پذیرایی و ناهار

مختصری درباره همایش ری اکت

همایش یک روزه تخصصی برنامه نویسی و نرم افزار در ایران، تهران با حضور برنامه نویس های مطرح ایرانی مناسب برای برنامه نویس ها، شرکت ها، استارتاپ ها و دانشجویان . ۱۷ سخنرانی با موضوعات بسیار جذاب در مباحث مختلف توسط برنامه نویس های مطرح شرکت های داخلی و خارجی.

ری اکت کانف ( همایش ری اکت ) کنفرانس تخصصی جاوا اسکریپت با بورد اصلی React.js می باشد که قرار است به صورت تخصصی جاوا اسکریپت و ری اکت را مورد بررسی عمیق تری قرار دهد، یک گردهمایی متفاوت با طعم JavaScript و React و برنامه نویسانی که جاوا اسکریپت می نویسند و جاوا اسکریپت را دوست دارند.

حضور برنامه نویسان با تجربه، افرادی که تازه میخواهند با برنامه نویسی آشنا شوند و دیدار با دوستان قدیمی و افرادی که تجربه کاری زیادی در سال های گذشته در صنعت نرم افزار دارند و همچنین شرکت هایی که به دنبال جذب نیروهای پر انرژی و پر توان هستند، می توانند گرمی این کنفرانس را افزایش دهند.

هدف اصلی تیم برگزاری همایش ایجاد یک پل ارتباطی برای برقراری راحت ارتباط بین شرکت ها، استارتاپ ها با برنامه نویسان جاوا اسکریپت و همچنین ارتباط بیشتر برنامه نویسان با یکدیگر است.

مهلت ثبت نام در رویداد به پایان رسیده است